Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Navštívit Olgu a zabydlet park

Park Františka Suchého » Události » Navštívit Olgu a zabydlet park

SEJDEME SE NA DESÍTCE

Přijměte pozvání a navštivte Olgu, komunitní prostor s galerií a přilehlý park Františka Suchého v rámci Sejdeme se na Desítce, festivalu otevřených dveří kulturních a volnočasových organizací na Desítce pro velké i malé.

PROGRAM V PARKU:

Spočinout v provizoriu 14 – 16 hod

Umělecká instalace Markéty Kinterové. Stan umístěný ve veřejném prostoru naváže na výstavu v galerii Olga s názvem Dát se do pohybu. Rekreace, stanové městečko, migrace… happening a vizuální pelmel připomene možnosti a situace, kdy člověk využívá stan coby provizorní příbytek.

Hry a hraní v parku

Veřejný prostor jako místo pro setkávání, seznamování a hru. Od 14 hodin budou k zapůjčení venkovní hry ze Sousedské půjčovny.

PROGRAM V OLZE:

Čaj v Olze 14 – 15 hod

Přivítání a povídání o prostoru, aktivitách spolku Bubahof a výstavě Dát se do pohybu.

Pozdravy ze Strašnic 15 – 18 hod

Vyrobte si vlastní pohlednici a pošlete pozdravy svým blízkým. Kreativní dílna otevřená všem. Formou kombinace technik, hlavně pak koláže.

Strašnické příběhy 14 – 18 hod 

Sbírka vzpomínek, fotografií, pohlednic a dokumentů, které odhalují historii života ve Strašnicích, zejména pak v okolí parku Fr. Suchého a vozovny Strašnice. Sdílejte s námi své zážitky a přineste, oč se chcete a můžete podělit.

Dát se do pohybu 14 – 18 hod

Výstava Markéty Kinterové a Jana Fabiána z cyklu RODIČOVSKÁ, která zaměřuje pozornost na partnerské dvojice umělců a umělkyň a akcentuje genderovou rovnost ve výchově dětí a s tím související možnost aktivně pokračovat v umělecké praxi. Více o výstavě.

Navštívit Olgu a zabydlet park

7. října 2023
14-18 h

Park Františka Suchého, Prostor Olga
Nad Olšinami 282/31
Praha 10 – Strašnice


Sdílet

Činnost spolku realizujeme s finanční podporou úřadu MČ Praha 10, hl. m. Prahy a Ministerstva kultury ČR.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.