Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Podzimní výtvarná dílna Vesna

OLGA » Události » Podzimní výtvarná dílna Vesna / Осіння xудожня майстерня «Весна»

Vítejte do Vesny, výtvarné dílny v prostoru Olga. Od září do listopadu, vždy dvě úterní odpoledne, se budou děti setkávat a v bezpečném prostředí společně tvořit a rozvíjet se. Podzim přinese do Vesny zeměpis a fantazijní mapy, historii, ekologii a péči o planetu. Na každém setkání děti společně vytvoří jedno umělecké dílo pod vedením renomovaných výtvarníků, studentů Akademie výtvarných umění a pedagogů. V prosinci pak Vesna vyvrcholí vernisáží a výstavou společných uměleckých děl v galerii Olga.

Ласкаво просимо до художньої майстерні «Весна» в галереї «Ольга». З вересня до листопаду, кожного другого вівторка після обіду, діти будуть зустрічатися в безпечному середовищі, разом творити і розвиватися. Осінь принесе до «Весни» географію і фантастичні карти, історію, екологію та дбайливе ставлення до планети. На кожній зустрічі діти разом будуть створювати витвір мистецтва під керівництвом відомих художників, студентів Академії мистецтв та викладачів. У грудні «Весна» завершить роботу вернісажем та виставкою спільних робіт у галереї «Ольга».

Přihlásit / Увійти

Přihlásit sebe nebo vaše děti lze na pravidelné dílny, nebo jen na konkrétní datum. Vstupné je zdarma. Kapacita je 14 dětí. Bude zajištěno tlumočení do ukrajinštiny i výtvarné potřeby. Skupinka Vesna je otevřená pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let, které přišly z Ukrajiny i ty, které žijí v pražských Strašnicích.

Ви можете зареєструвати себе або своїх дітей на постійно або лише на певну дату. Вхід вільний. Місткість –14 дітей. Художні приладдя та усний переклад українською мовою буде забезпечено. Художня майстерня «Весна» відкрита для всіх дітей віком від 6 до 14 років, які приїхали з України, а також для тих, хто проживає у районі Страшніце, Прага 10.

Kontakt / Контакт:
Dita Lamačová / Дiта Ламачова
bubahof@bubahof.com
+420 777 557 828 (cs/en/fr – чес/англ/франц)

Podzimní výtvarná dílna Vesna / Осіння xудожня майстерня «Весна»

27.9., 11.10. a 25.10., 8.11. a 22.11.2022
16-18 h / з 16 до 18

Prostor Olga / просторi Ольга
Nad Primaskou 821/1
Praha 10 - Strašnice


Sdílet

PROBĚHLO:

27. září s Klárou Zahrádkovou a Darjanem Hardim, téma – skupinový portrét coby parafráze na třídní fotografie

10. říjen s Julií Daňhelovou, téma – fantazijní mapy a společná mapa našeho vysněného světa (koláž)

25. říjen s Kateřinou Vincourovou, téma – autentické stopy a domov, ze kterého děti vyšly i místo, kde se nacházejí nyní (socha)

8. listopad s Veronikou Holcovou, téma – voda, barevné skvrny jako odraz hladiny (rorschach)

22. listopadu se Slávou Sobotovičovou, VEČÍREK VĚCÍ, téma – stop-motion animace a tvorba krátkého animovaného videa, s vyprávěním o Hermíně Týrlové (Vzpoura hraček)

 

Dílnu realizujeme s podporou MČ Praha 10, art re use, aukce online Veronika Holcová a Anna Zemánková a Olena Bezzubenko.

Майстерня працює за підтримки Муніципальної ради Праги 10, art re use, aukce online Вероніки Голцової a Анни Земанкової та Олена Беззубенко.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.