Cookie Consent by Free Privacy Policy website

V rytmu světla

OLGA » Události » V rytmu světla

FOTOGRAFIE – KRESBA SVĚTLEM

Srdečně zveme na třetí setkání V rytmu. Budeme si hrát se světlem, ať už v parku Františka Suchého za zapadajícího slunce, anebo v prostoru Olga za umělého osvětlení. Oživovat budeme stíny a tvořit příběhy.

Slovo „fotografie“ pochází ze dvou řeckých slov: φωτός (fōtos), „světlo“ a γραφή (grafé), „zobrazení pomocí čar“ či „kreslení“.

Setkání je určeno pro všechny, kteří se chtějí potkat, seznámit a obohatit se tvorbou fotografií a obrazů. Nezapomeňte si vzít svůj fotoaparát nebo telefon s foťákem.

Vítané je drobné občerstvení na společný stůl. Vstupné je zdarma.

Máte dotazy? Kontaktujte Martinu Hüblovou na emailu martina.hublova@rytmus.org, nebo na telefonu 739 215 113.

V rytmu světla

2. května 2023
17-19 h

Prostor Olga
Nad Primaskou 821/1
Praha 10 - Strašnice


Sdílet

Cyklus V RYTMU… vnáší do Olgy rozměr postavený na vyrovnávání příležitostí, seberealizaci a kreativitě. Vytváří zázemí pro neformální setkávání podporující a oslavující lidskou rozmanitost, aktivní a odpovědné občanství a vlastní vklad do komunity a společenství. Tvořivá sousedská setkání se konají každé první úterý v měsíci do června 2023, zatím.

Akce se koná ve spolupráci s Rytmus – od klienta k občanovi, z.ú.., s finanční podporou úřadu MČ Praha 10. Činnost prostoru Olga je realizována s finanční podporou hl. m. Prahy a Ministerstva kultury ČR.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.