Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Oslava zimního slunovratu

Park Františka Suchého » Události » Oslava zimního slunovratu

I do parku Františka Suchého a Olgy přišla zima. Přijďte i vy. Přijměte pozvání na oslavu s lidmi z blízkého i vzdáleného okolí. V duchu tradic, které společně tvoříme, přivítejme zimu a návrat slunce v předvánočním čase setkáním, sdílením, tvořením a hrou.

Na co se můžete těšit?

16–17 H prostor Olga ● tvořivá vánoční dílna
Výroba stylových papírových vánočních ozdob a přání z recyklovaného krásného papíru z knih a časopisů. Stránky nastříháme, sešijeme, nebo k sobě přilepíme. Ozdobu můžete využít jako vánoční, ale i celoroční dekoraci. Dovnitř můžete napsat své soukromé přání.
provede Lenka Výmolová

17–19 H park Františka Suchého ● zimní hrátky v parku ● výzdoba parku plody tvořivé vánoční dílny a přáními do sousedství ● ochutnávka vánočky, cukroví a dalších dobrot ze sousedství ● horké nápoje pro zahřátí

19–20 H prostor Olga a galerie ● komentovaná prohlídka aktuální výstavy V hlavě Petra Sceranky
Za přítomnosti dcery a jedné z autorek výstavy Pavly Scerankové, která představí i tvorbu svých sourozenců, konkrétně pak tu, která je umělecky spjata s dílem jejich otce. Následuje povídání o aktuálním výstavním cyklu galerie  DCERY SYNOVÉ MATKY OTCOVÉ s Ditou Lamačovou.

Přání a zázemí v parku

●Prosíme, přineste s sebou to dobré, oč se chcete a můžete s ostatními podělit. Vítáno je sladké pečivo, ale i to slané, jednohubky, ovoce, ořechy a další pochutiny dle libosti ve vlastních nádobách, které si odnesete zpět domů. My pro ně zajistíme hliněné mísy od výtvarnice Barbory Dayef, které můžete znát ze Slavnostního oběda v parku.

●Vezměte s sebou kromě svých blízkých i vlastní šálek na čaj, kávu či červené svařené víno. Připraveno bude zázemí se stolkem, posezením a malým občerstvením.

● Myslíme na to, že nejlepší je odpad, který nevznikne. Myslete na to s námi.

Chcete se zapojit a pomoct nám s přípravami a v den akce? Máte otázky?

Ozvěte se nám na email lucie@bubahof.com, nebo se stavte během otevírací doby do Olgy ve středu a ve čtvrtek mezi 14 a 18 hodinou.

Budeme vám vděční za šíření události.

plakát ke staženípozvánka ke staženípozvánka k tisku oboustran

Oslava zimního slunovratu

21. prosinec 2022
16-20 h

Prostor Olga, Park Františka Suchého
Nad Primaskou 821/1
Nad Olšinami 282/31
Praha 10 – Strašnice


Sdílet

Činnost spolku, aktivity v prostoru Olga, galerii a parku Františka Suchého jsou realizovány s podporou MČ Praha 10 a Magistrátu hl. m. Prahy a Ministerstva kultury ČR.

Na oslavě slunovratu budeme pořizovat fotografie. Naším cílem je o akci informovat veřejnost prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Věříme, že vás tím nebudeme obtěžovat a zároveň vám dáváme své slovo, že pořízené záznamy s rozmyslem a citem předem protřídíme a až poté publikujeme. Vstupem na akci tak souhlasíte, pokud nám výslovný nesouhlas nevyjádříte. Děkujeme za pochopení.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.