Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kreativní swap

OLGA » Události » Kreativní swap

KREATIVNÍ SWAP ANEB Výměna výtvarných potřeb a kreativního materiálu

Prohledejte šuplíky a skříně a pátrejte po nevyužitých kreativních potřebách, nástrojích a materiálech. Darujte, vyměňujte, sdílejte a inspirujte.

Co na swap nosit?

Barvy všeho druhu (tempery, akvarelové, olejové, akrylové, na sklo i textil aj.), štětce, uhly, pastely, tuše, pastelky, papíry pro grafiku, fixy, lepenky (i vlnité, ruční papíry), pauzáky, bloky, lino a rydla na linoryt a dřevořez, stojany, šeps, plátna – natažená a našepsovaná a jiné výtvarné potřeby.

Přinést můžete i potřeby pro další kreativní tvoření: rouno, plsť, korálky, lanka, jehly, polotovary na výrobu náušnic a náhrdelníků, galanterii, děrovačky, flitry, glitry, vše pro ubrouskovou techniku, očka, špachtle, kroužky na keramiku, samotvrdnoucí hmoty, gel a parafín na svíčky aj.

upcyklační tiskařská dílna // 10-17 h

Na kousek starého lina či jinou nalezenou matrici si navrhneme vlastní značku, obrázek nebo logo, které pak vyryjeme. Vytvořeným tiskátkem si můžeme ozdobit různé ostřižky, zbytky látek a materiály, které najdeme v našem kreativním koutku. Vznikne tak originální nášivka či brož, kterou můžeme dál zdobit pentlemi, vyšíváním, přidat korálky, nebo dokreslit obrázek. Těší se na vás Jantra a Leona.

art re use // 17:15 h

Jan Vincenec představí projekt art re use, který úspěšně tvoří komunikační bod v recyklaci, distribuci a transformaci neužitečného galerijního a výtvarného materiálu a přetváří  jej na užitečný.

 

Vstupné na akci je dobrovolné.

Sledujte v události na facebooku.

Kreativní swap

26. listopad 2022
10-18 h

Prostor Olga
Nad Primaskou 821/1
Praha 10 - Strašnice

Sdílet

Pořádá spolek Na Padesátém a Bubahof za finanční podpory MČ Praha 10.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.