Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Swap v rytmu

OLGA » Události » Swap v rytmu

výměna výtvarných potřeb a dílna v Olze

swap v rytmu • od 16 h

Prohledejte šuplíky a skříně a pátrejte po nevyužitých kreativních potřebách, nástrojích a materiálech. Darujte, vyměňujte, sdílejte a inspirujte. Co na swap nosit?

Barvy všeho druhu (tempery, akvarelové, olejové, akrylové, na sklo i textil aj.), štětce, uhly, pastely, tuše, pastelky, papíry pro grafiku, fixy, lepenky (i vlnité, ruční papíry), pauzáky, bloky, lino a rydla na linoryt a dřevořez, stojany, šeps, plátna – natažená a našepsovaná a jiné výtvarné potřeby.

Přinést můžete i potřeby pro další kreativní tvoření: rouno, plsť, korálky, lanka, jehly, polotovary na výrobu náušnic a náhrdelníků, galanterii, děrovačky, flitry, glitry, vše pro ubrouskovou techniku, očka, špachtle, kroužky na keramiku, samotvrdnoucí hmoty, gel a parafín na svíčky aj.

Kancelářské potřeby všeho druhu: papíry, tužky, gumy, izolepy, sešívačky, sešiny atd.

Zbylé výtvarné potřeby a materiály využijeme na dalších dílnách v Olze, darujeme do Sousedského klubu a do art re use / ArtMap, kde poslouží dál.

kreativní dílna • od 17 h

Dílna a setkání v rytmu společného tvoření a sdílení. Vyzkoušejte grafickou techniku monotyp, nebo razítka. Barvou potiskneme látku, nebo papír. Na papíře lze motiv dotvořit také koláží z ústřižků látek nebo papírů. Pro práci tak využijeme materiál, který bude na swapu k dispozici, nebo ten, který budeme upcyklovat z vlastního přebytku na výtvarné dílo,

Vytvořit a odnést si budete moct přání, nášivku, ozdobu, potištěnou látku vhodnou na udržitelný pytlík na nákup ovoce a zeleniny, nebo hřejivý polštář, a další.

S sebou oblečení na tvoření. Pokud máte tak i látky, odstřižky, textilní pytlík, plátěnku…

 

 

Vítané je drobné občerstvení na společný stůl.

Vstupné je zdarma, přispět můžete dobrovolnou částkou na provoz Olgy.

Máte dotazy? Kontaktujte Martinu Hüblovou na emailu martina.hublova@rytmus.org, nebo na telefonu 739 215 113.

Swap v rytmu

7. listopadu 2023
16-19 h

Prostor Olga
Nad Primaskou 821/1
Praha 10 - Strašnice


Sdílet

Cyklus V RYTMU… vnáší do Olgy rozměr postavený na vyrovnávání příležitostí, seberealizaci a kreativitě. Vytváří zázemí pro neformální setkávání podporující a oslavující lidskou rozmanitost, aktivní a odpovědné občanství. Tvořivá sousedská setkání se konají každé první úterý v měsíci do konce roku 2023.

Akci realizujeme ve spolupráci s Rytmus – od klienta k občanovi, z.ú.., s podporou úřadu MČ Praha 10, hl. m. Prahy a Ministerstva kultury ČR.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.