Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rozšířená působnost – dernisáž

OLGA » Události » Rozšířená působnost

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA DERNISÁŽ VÝSTAVY
A PŘEDSTAVENÍ TRANSFORMACE KOLEKTIVU

Cyklus výstav pro rok 2024 „DĚDICTVÍ KOLEKTIVŮ: ADAPTACE A PROMĚNA“ je věnován kolektivům v různých fázích transformace či rozpadu. Jako první se představuje Kolektiv pro ukončování úzké specializace (KPUÚS), který svoji instalaci během trvání výstavy doplňuje o rozhovory se třemi osobnostmi, které rozšířily svou působnost a zapojily se (skrze jiné a díky jinému) do sociální práce.

Člen kolektivu Pavel Sterec popovídá o KPUÚS, který vznikl na troskách kolektivu POLE, který byl činný přibližně od roku 2009 do roku 2015 a KPUÚS v mnohém navázal na jeho “odstředivé” tendence.

Více o výstavě najdete tady.

Rozšířená působnost

dernisáž 2. května 2024
18 h

Prostor Olga
Nad Primaskou 821/1
Praha 10 - Strašnice

Sdílet

První výstava z cyklu DĚDICTVÍ KOLEKTIVŮ: ADAPTACE A PROMĚNA. Cyklus pro rok 2024 volně navazuje na roky předcházející (2023 – RODIČOVSKÁ, 2022 – DCERY SYNOVÉ MATKY OTCOVÉ) a rozšiřuje je o dimenzi sociálních vazeb, vztahů a forem, kde spolupráce a kolektiv jsou nahlíženy jako nezbytné aspekty udržitelnosti a přežití.

Projekt galerie je realizován s finanční podporou úřadu MČ Praha 10, hl. m. Prahy a Ministerstva kultury ČR.

Prostor Olga s galerií je pro veřejnost otevřen každou středu a čtvrtek od 14 do 18 hod. Výstavu můžete navštívit i během doprovodných akcí. Nebo po domluvě na telefonu 777 557 828.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.